Ak sa stále rozhodujete, čo je pre vás tým pravým, rozhodne odporúčame vyskúšať oboje! Každé má svoje klady a pre úplných začiatočníkov je hlavné zvoliť si nenáročnú rieku, vo všetkom sme Vám k dispozícii. Pomôžeme vám s výberom, poradíme ako pádlovať správne, aby ste techniku rýchlo uchopili do rúk. Poradíme Vám i čo si vziať so sebou na splav, ak by ste sa rozhodli, že Vás tento šport chytil za srdce.  Poskytneme Vám dostatočné informácie o vodáckej výstroji, o bezpečnosti na vode i ďalších vám potrebných informácií.

Rafty:

Raft je na vodu ako stvorený. Je to čln, ktorého konštrukcia dovoľuje ako aj kľudný rodinný splav, tak i odvážnu adrenalínovú zábavu. Dravé rieky s raftom sú nezabudnuteľné a pripravia vám more zábavy. Poďte s nami spoznávať svet dravých riek ako i tichých splavov, kde zábava nikdy nekončí.

Kanoe:

Ďalší druh vodného kamaráta.  Naučíme Vás, ako správne pádlovať a zažiť tú neskrotnú zábavu. Samozrejme že naši vodáci vás do všetkého zasvätia a budete môcť splavovať rieky ako praví nadšenci vôd.